اسلاید شو
  • slider
  • slider
  • slider
  • slider
3D-DNA-Molecule-Wallpaper-www.wallpapersbrowse.com1 3D-DNA-Molecule-Wallpaper-www.wallpapersbrowse.com2 3D-DNA-Molecule-Wallpaper-www.wallpapersbrowse.com3 3D-DNA-Molecule-Wallpaper-www.wallpapersbrowse.com4
slider by WOWSlider.com v8.6

اجرا ، ساخت و راه اندازی

شرکت سامان محیط آزما (سما) با دارا بودن مجموعه ای از متخصصان امر اجرا و ساخت و ساز، پتانسیل بالایی در زمینه ساخت، اجرا و راه اندازی پروژه های مختلف صنعتی در اختیار داشته

ادامه مطلب

تامین کالا و تجهیزات

دریافت دیتاشیت های فنی مهندسی از سوی کارفرما یا معاونت مهندسی شرکت سامان محیط آزما. دریافت مدرک مشخصات فنی (TS) از کارفرما یا معاونت مهندسی سامان محیط آزما.

ادامه مطلب

خدمات فنی، مهندسی و مشاوره

شرکت سامان محیط آزما (سما) دارای دپارتمان های تخصصی مختلف در حوزه های گوناگون می باشد. این دپارتمان های تخصصی بصورت سیستماتیک و بوسیله یکسری دستورالعمل های داخلی و گردش جریان کار با یکدیگر تعامل دارند.

ادامه مطلب
درباره ما

درباره ما

شرکت سامان محیط آزما (سما) با برخورداری از نیروهای علمی و دانشگاهی کارآمد در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی و همچنین همکاری با شرکت های معروف اروپایی، در زمینه های مرتبط با واحد های پالایشگاه نفت، گاز و صنایع پتروشیمی، انرژی های تجدید پذیر (خورشیدی، باد و بیوگاز)، مهندسی محیط زیست و تأسیسات آب و فاضلاب، ایمنی و فرآیند، ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE)، بازرسی و پایش زیست محیطی، اندازه گیری، شناسایی و کنترل انواع آلودگی های زیست محیطی و تأمین تجهیزات قادر به ارائه خدمات تخصصی مشاوره ای و مهندسی، تأمین تجهیزات و اجرایی و پیمانکاری بصورت (EPC) و (EPCF) می باشد.

لینک های مرتبط
http://www.radinara.net/

پایش آنلاین صنایع

لینک
http://www.sama-ce.net/

مانیتورینگ نیروگاه های خورشیدی

لینک
#

دعوت به همکاری:

مهندس برق مسلط به طراحی نیروگاه خورشیدی کوچک و بزرگ مقیاس - ارسال رزومه

لینک
مقالات
تاریخچه کاربرد انرژی خورشیدی

تاریخچه کاربرد انرژی خورشیدی

کاربرد انرژی خورشیدی به قرن هفتم قبل از میلاد مسیح با

ادامه مطلب

کارفرمایان